Hakkımızda

BYOZCANSİLVER GÜMÜŞ YÜZÜK VE TAKI AKSESUARLARI

Byozcansilver, 2005 yılından beri Gümüş sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Kurulduğu dönem de küçük bir kitleye hitap eden byozcansilver, 2015 yılından itibaren Türkiye’nin pek çok bölgesi dahil olmak üzere yurt dışı ihracat çalışmalarına başladı.  

 

Byozcansilver faaliyetleri arasında gümüş ürünlerinin imalatı; gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş bileklik vb. Bijuteri ürünleri bulunmakta. Firma olarak kalite ve güveni esas alan Byozcansilver, %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.  

İstanbul/Laleli’de bulunan merkez ofisinde herhangi bir işbirliği için görüşmelerimiz gerçekleşmekte olup yine İstanbul/Laleli’de bulunan mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz.  

Türkiye pazarında birçok e-ticaret sitesinde ve kendi online mağazası olan www.byozcansilver.com adresinde çevrimiçi olarak satış yapmakta olup yurt dışı pazarında benzeri çevrimiçi pazaryerlerinde satışları devam etmektedir.  

Byozcansilver markası adı altında olan gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş bileklik ve diğer tüm gümüş takı aksesuarları en kaliteli malzeme ve en iyi işçilik garantisi ile üretilmekte olup bu doğrultu da satışa sunulmaktadır. Gümüş ürünlerinin tamiri ve onarımı firmamız tarafından en uygun fiyat garantisi ile yapılmakta.  

Byozcansilver gümüş yüzük imalatı için web sitemizde (www.byozcansilver.com) bulunan canlı destek butonu ile bizimle iletişime geçebilir ya da web sitemiz üzerinde bulunan firmamıza ait numara/numaralardan bizimle iletişim kurabilirsiniz.  

 

Vizyonumuz;

byozcansilver olarak müşteri memnuniyetini artırma, yenilikçi kadrosu ile katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme, ihracatı artırma hedefleri ile her zaman en iyi hizmet anlayışını esas alarak sektörün lider firmaları arasında yer almaktır.

Misyonumuz;

Tüm dünya da, gümüş sektörünün lider firmaları arasında yer alarak dinamik, yeniliğe açık bilinen bir firma olarak bilinmek ve müşteri odaklı bir kurumsal kimlik elde etmektir. Herhangi bir ayrım gözetmeksizin işbirliği yaptığı küçük, orta ya da büyük ölçekli tüm firmalara en kaliteli ürünleri ve en iyi hizmet anlayışını sunmak. Gerçekleştirdiği faaliyetleri ile öncelikle Türkiye’de ardından tüm dünya da gümüş sektöründe ses getirecek örnek bir firma olmak.

Choose Your Location

What are you looking for in Furnob?
Please type the word you want to search and press "enter"
Shopping Cart
No products in the cart.
Return To Shop